Vaziuojam.lt kviečia jungtis kelionei

Turėdami aiškią nuostatą švariau gyventi ir neteršti, patariame ne tik pasidomėti, bet ir praktiškai pasinaudoti Vaziuojam.lt paslaugomis. Ten galite surasti maršrutus, kaip prisiglausti automobilyje ir nuvykti iš namų į darbą, taip sumažinant transporto kamščius ir pan.

Važiuojam.lt – tai tinklalapis, skirtas visiems pavargusiems nuo transporto spūsčių, aplinkos taršos ir parkavimo problemų. Tinklalapis padeda vairuotojams rasti pakeleivių, o keleiviams – vairuotojų, leidžia paprasčiau organizuoti transportą į renginius ir skatina važiavimą kartu į darbą ar tolimesnes keliones. Tinklalapyje kiekvienas vartotojas galės paskelbti apie planuojamą kelionę ir ieškoti bendrakeleivių, taip važiuoti efektyviau, taupiau ir ekologiškiau.

Tai ne tik ekologiškesnių kelionių paieškos priemonė, bet taip pat ir naujas požiūris į kelionės sampratą. Kiekviena kelionė automobiliu gali tapti ne tik būdu nuvykti iš taško A į tašką B, bet ir galimybe pabendrauti su draugais bei kolegomis ar susirasti bendraminčių. Tai ypač naudinga važiuojant į įvairius renginius - suvažiavimus, koncertus bei konferencijas - kuriuose bendravimas su kitais dalyviais yra svarbi renginio dalis, todėl važiuojam.lt suteikia galimybę įdomiai praleisti laiką ne tik renginiuose, bet ir kelionėse į juos.